Word Association dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Word Association - Gra zabawna i relaksująca na iPhone'a

Word Association to gra stworzona dla użytkowników iPhone'a, którzy lubią rozwiązywać zagadki w zabawny i odprężający sposób. Gra została stworzona przez Funnerware LLC i jest dostępna w kategorii Gry. Dzięki tej grze możesz dopasowywać pary powiązanych słów, które mogą być synonimami, przeciwieństwami, częściami złożonego słowa lub po prostu słowami, które pasują do siebie.

Gra zawiera 40 darmowych zagadek, a jeśli chcesz więcej, możesz zakupić setki dodatkowych zagadek. Jeśli utkniesz, dostępne są wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać zagadki. Word Association to doskonała gra dla tych, którzy kochają układanki, wisielca, łamigłówki słowne i krzyżówki. To doskonały sposób na spędzanie czasu, jednocześnie aktywizując umysł. Spróbuj Word Association już dziś i ciesz się godzinami zabawy rozwiązując zagadki!

Program jest dostępny w innych językach

Word Association dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.0.10

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Word Association

Czy próbowałeś Word Association? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.